هکر ها مدعی شدند : داعش فردا به چندین کشور حمله می کند

twitter sharefacebook share۱۳۹۴ آذر ۰۱ - 2015-11-22

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ طبق بیانیه گروه اینترنتی آنانیموس ، بنابر اطلاعات بدست‌آمده، گروه داعش قصد دارد فردا حملاتی را در نقاطی از آمریکا، فرانسه، ایتالیا و لبنان انجام دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ طبق بیانیه گروه اینترنتی آنانیموس ، بنابر اطلاعات بدست‌آمده، گروه داعش قصد دارد فردا حملاتی را در نقاطی از آمریکا، فرانسه، ایتالیا و لبنان انجام دهد.
در بیانیه گروه مذکور ضمن اشاره به ارسال مستندات و یافته‌های آنانیموس به نهادهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و سایر کشورها ، فهرستی از اهداف احتمالی گروه داعش نیز ذکر شده است.

رقابت‌های کشتی حرفه‌ای سروایور سیریز آمریکا در ورزشگاه فیلیپس آرنا شهر آتلانتا در ایالت جورجیا، نشست انجمن فمینیستی حمایت از حقوق زنان فرانسه در پاریس، کنسرت گروه آمریکایی «فایو فینگر دث پانچ» در شهر میلان ایتالیا، مراسم دانشگاه کاتولیک «هالی اسپیریت» در شهر کسلیک لبنان، جشن‌ مذهبی Christ the King مسیحیان در شهر رم ایتالیا و سایر نقاط احتمالی در جهان، از جمله مراسم و مکان‌هایی است که در بیانیه گروه اینترنتی آنانیموس به آنها اشاره شده است.
این گروه هنوز مدرکی برای ادعای خود ارائه نکرده، اما اعلام کرده است که اسنادی برای اثبات این گمانه‌زنی در اختیار دارد،‌ اما فعلا قصد انتشار آن‌ها را ندارد.
گروه انانیموس همچنین ادعا کرده است توانسته تاکنون در راستای عملیاتی با نام عملیات پاریس، ده‌ها هزار حساب کاربری متعلق به گروه داعش در شبکه اجتماعی توییتر را شناسایی کند .

 

نظر شما